Witam Was serdecznie na stronie poświęconej nauce języka rosyjskiego!

 

Strona

 Tworzę ją z myślą o ludziach których fascynuje język i kultura Rosji. Na stronie publikuję dialogi ze ścieżką dźwiękową, słuchanie której ułatwia samodzielne uczenie się języka. Poza tym znajdziecie tu Państwo zdjęcia z różnych ciekawych miejsc w Rosji, o których może nawet nie słyszeliście wcześniej… Oraz wkrótce pojawią się artykuły i wywiady dotyczące różnych aspektów językowych,kulturowych oraz życia codziennego.

 

Kilka słów o mnie

 Urodziłam się w Moskwie i większą część swojego życia spędziłam właśnie w stolicy Rosji. Moja rodzina była dwujęzyczna, w domu mówiono zarówno po rosyjsku i po polsku. Na studia przyjechałam do Polski, ukończyłam filologię rosyjską w Krakowie i obecnie nauczam rosyjskiego osoby w różnym wieku z Polski i innych krajów. Współpracuję z centrami językowymi i szkołami, a nauczanie traktuję jako jedną z największych pasji życiowych. Kolejną moją pasją jest ucenie się języków – angielskiego i włoskiego!

 

 

 

Nauka przez skype i lekcje indywidualne

Rozwój dzisiejszych technologii umożliwia nam naukę języków w warunkach domowych , używając do tego różnych nowoczesnych komunikatorów, takich jak np. skype. A mając kamerę i powszechnie dostępny online zeszyt takie lekcje nie ustępują w skuteczności spotkaniom „face to face”. Po każdej lekcji również wykonuje i wysyłam do ucznia MP3 z nagraniem słownictwa z naszej lekcji ( w wolnej chwili można sobie przypomnieć materiał). Oferuję również lekcje indywidualne w centrum Warszawy oraz przeprowadzam szkolenia językowe dla firm w grupach i indywidualnie. Więcej informacji co do dostępnych pakietów lakcji w zakładce cennik.

 

 

Wszystkich chętnych rozpocząć naukę zapraszam do kontaktu telefonicznego albo mailowego: http://rosyjskidlawszystkich.com/kontakt