Witam Was serdecznie na stronie poświęconej nauce języka rosyjskiego!

 

Strona

 Tworzę ją z myślą o ludziach których fascynuje język i kultura Rosji. Na stronie publikuję dialogi ze ścieżką dźwiękową, słuchanie której ułatwia samodzielne uczenie się języka. Poza tym znajdziecie tu Państwo zdjęcia oraz wkrótce pojawią się artykuły dotyczący różnych aspektów językowych i kulturowych.

 

Kilka słów o mnie

 Urodziłam się w Moskwie i większą część swojego życia spędziłam właśnie w stolicy Rosji. Moja rodzina była dwujęzyczna, w domu mówiono zarówno po rosyjsku i po polsku. Na studia przyjechałam do Polski, ukończyłam filologię rosyjską w Krakowie i obecnie poświęcam się nauczaniu tego języka studentów w różnym wieku z Polski i innych krajów.

 

 

 

Nauka przez skype i lekcje indywidualne

Rozwój dzisiejszych technologii umożliwia nam naukę języków w warunkach domowych , używając do tego różnych nowoczesnych komunikatorów, takich jak np. skype. A mając kamerę i powszechnie dostępny online zeszyt takie lekcje nie ustępują w skuteczności spotkaniom „face to face”. Po każdej lekcji również wykonuje i wysyłam do ucznia MP3 z nagraniem słownictwa z naszej lekcji ( w wolnej chwili można sobie przypomnieć materiał). Oferuję również lekcje indywidualne z dojazdem do domu oraz przeprowadzam szkolenia językowe dla firm w grupach i indywidualnie. Więcej informacji co do dostępnych pakietów lakcji w zakładce cennik.

 

 

Wszystkich chętnych rozpocząć naukę zapraszam do kontaktu telefonicznego albo mailowego: http://rosyjskidlawszystkich.com/kontakt