Nauka rosyjskiego z native speakerem przez skype

Chcesz mówić swobodnie i bez akcentu po rosyjsku? 

 

Nie ważne czy zaczynasz od zera czy też chcesz dalej doskonalić swoje umiejętności językowe. Być może potrzebna Ci jest znajomość języka rosyjskiego w pracy? Dobiorę dla ciebie indywidualny program nauczania, dopasowując go do twoich potrzeb.  

 

Pierwsza lekcja online jest gratis! 

Spróbuj i przekonaj się sam! To nic cię nie kosztuję! Czeka Cię jedynie przyjemna rozmowa z nosicielem języka  który oceni twój poziom rosyjskiego i razem z tobą ustali indywidualny program nauczania dostosowany do Twoich oczekiwań. Zajmie Ci to jedynie 30 minut i  do niczego nie zobowiązuje.

 

DLACZEGO ONLINE?słuchawki

 

Oszczędność czasu

Korepetycje możesz odbyć w każdym miejscu,dzięki czemu  nie musisz tracić czasu na dojazd na zajęcia.

Oszczędność pieniędzy

Nie ponosisz dodatkowych kosztów związanych z dojazdem na zajęcia.

Wygoda

Miejsce w którym się znajdujesz ani pora nie maja znaczenia (potrzebujesz jedynie połączenia z internetem).

Specjalne narzędzia

Narzędzia online z których korzystam podczas korepetycji,  nie ustępują w skuteczności korepetycjom „face to face”.  Zostaniesz wyposażony w odpowiednie instrumenty umożliwiające udostępnienie ekranu (zeszyt online), dzięki czemu będziesz mógł wspólnie zastanawiać się nad ćwiczeniami, oglądać tę samą witrynę czy film. Po lekcji na swoją pocztę otrzymasz nagranie mp3 całego materiału z lekcji, dzięki czemu w każdej wolnej chwili będziesz mógł odsłuchać nagranie, ćwicząc wymowę i utrwalając materiał.

Informacja kontaktowa w zakładce Kontakt